Oferta firmy budowlanej Repiński

Budownictwo ogólne

Budownictwo ogólne to nasza specjalność od przeszło 25 lat. Kompleksowo realizujemy inwestycje na terenie całego kraju. Wśród naszych realizacji znajdują się szkoły, sale gimnastyczne i inne placówki oświatowe. Mamy doświadczenie w budowie obiektów sportowych, takich jak hale widowiskowe. Budujemy hotele, sklepy i inne obiekty handlowo-usługowe.

 

Budownictwo przemysłowe

W ramach budownictwa przemysłowego oferujemy terminowe i kompleksowe realizacje, włącznie z adaptacją projektu i uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz użytkowanie obiektu. różnego rodzaju projektów. Do naszych specjalności należy budowa hal przemysłowych, zakładów produkcyjnych, fabryk i innych tego typu obiektów.

 

Budownictwo mieszkaniowe

Specjalizujemy się w kompleksowej budowie obiektów wielorodzinnych. Inwestycje realizujemy w systemie „pod klucz”, dbając o najwyższą jakość wykończenia, funkcjonalność i estetykę budynków. Zajmujemy się również zabudową terenów wokół budynków.
www.osiedlemoniuszki.pl

 

Budownictwo infrastrukturalne

Inwestycje z zakresu budownictwa drogowego i komunikacyjnego realizujemy kładąc szczególny nacisk nie tylko na funkcjonalność i estetykę projektu, ale też czynniki, takie jak ochrona środowiska i bezpieczeństwo. Posiadamy duże doświadczenie w budowie parkingów, podjazdów czy placów, a także w aranżacji terenów zielonych.

 

Deweloper budowlany

Zajmujemy się zarówno budową obiektów, jak i sprzedażą lokali. Jako firma dewelopersko-budowlana dbamy o najwyższą jakość realizacji. Sprzedajemy mieszkania i apartamenty o różnym metrażu i układzie wnętrz z rozbudowaną infrastrukturą i wieloma udogodnieniami. Obecnie w sprzedaży posiadamy mieszkania w Kościerzynie www.osiedlemoniuszki.pl oraz mieszkania i apartamenty w Gdyni, 500 metrów od morza www.kamienicarybacka.pl.